KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12308040

nr 1230 8040

John Nyström, motiv från Drottninggatan 41, signerad, 1915. Olja på duk, 50x34

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 januari 2019
kl 19:05:30

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm